605 784 704 biuro@pphupolmark.pl

Profesjonalizm

jest podwaliną w prowadzonej przez nas działalności.

Bezpieczeństwo

to nasz priorytet w realizowanych usługach.

Optymalizacja

zawsze wybieramy najlepsze rozwiązania przy obsłudze naszych klientów.

od 1999 roku świadczymy najwyższej jakości usługi w zakresie kompleksowych rozwiązań logistycznych

Nasz zespół tworzą profesjonaliści dla których logistyka to pasja, która zapewnia fachową obsługę, dobór optymalnych metod i zapewnienie terminowości realizacji.
W oparciu o wewnętrzny system pracy zapewniamy najwyższy standard obsługi, w którym olbrzymi nacisk kładziemy na bezpieczeństwo podczas realizacji powierzonych zadań oraz udokumentowanie procesów, dzięki czemu nasi klienci otrzymują najlepszą usługę od momentu planowania do momentu rozliczenia projektu.

Nasze doświadczenia nauczyły nas, że praca musi zostać wykonana w oparciu o partnerskie relacje ze Wszystkimi zaangażowanymi w usługę podmiotami oraz pełną uczciwość i zaangażowanie w realizowane działania
Nasza filozofia owocuje stale powiększającą się listą zadowolonych klientów i podwykonawców.

Jeśli poszukujesz sprawdzonego partnera podczas realizacji usług transportowych, celnych, magazynowych lub poszukujesz firmy, której chciałbyś powierzyć outsorcing usług logistycznych to dobrze trafiłeś.

Napisz do nas lub zadzwoń, na pewno znajdziemy rozwiązanie dla Twoich potrzeb.

zrealizowane usługi

przewieziony tonaż

pojazdy w trasie

Oferta transportowa

Transport międzynarodowy

Od samego początku istnienia naszej firmy specjalizujemy się w transportach międzynarodowych.
Zakres geograficzny naszych usług nie ogranicza się jedynie do Europy Zachodniej, realizujemy również dostawy na terenie Rosji i krajów byłego Związku Radzieckiego.
Nasi pracownicy mają doświadczenie w zakresie realizacji usług transportu towarów wysokiego ryzyka, organizujemy konwoje, transporty towarów niebezpiecznych ADR.
Specjalizujemy się w dostawach produktów gotowych, dzięki olbrzymiemu naciskowi na bezpieczeństwo, skutecznie obsługujemy branże elektroniczną, odzieżową, spożywczą.
Wszystkie usługi realizowane są pod zabezpieczeniem stosownych polis ubezpieczeniowych a dobór pracowników i podwykonawców podlega skrupulatnej weryfikacji.

Transport krajowy

Współpraca z dużymi firmami producenckimi i handlowymi, doprowadził do powstania działu w naszej firmie, który zajmuje się realizacją kompleksowej usługi w zakresie dostaw krajowych.
Aktualnie świadczymy usługi dostaw na terenie całej Polski, zróżnicowany tabor pozwala sprostać nam wszystkim zadaniom stawianym przed nami.
Współpraca z firmami z branży chemicznej pomaga nam realizować dostawy przy wykorzystaniu pojazdów dostosowanych do przewozu materiałów niebezpiecznych ADR.
Obsługa firm budowlanych zapewnia usługi pojazdami od standardowych naczep 13,6 po samochody wyposażone w HDS.
Nasz wewnętrzny system jakości sprawił, że naszej firmie zaufały firmy z branży elektronicznej oraz firmy handlowe dzięki temu nasz zakres usług został wzbogacony o realizację transportów towarów o wysokiej wartości oraz kompleksowej obsługi procesów handlowych

Usługi kompleksowe

Podejmujemy się dla naszych klientów wykonania usług specjalistycznych, tak zwanej logistyki kontraktowej.
Niezależnie czy będziemy musieli zorganizować konwój czy usługę związaną z załadunkiem, rozładunkiem i transportem , każdy ten element mamy przećwiczony i dajemy 100 % gwarancji prawidłowego wykonania usługi.
Nasza firma posiada szerokie zaplecze celne więc nasze transporty zabezpieczamy dokumentami tranzytowymi czy to dokumentem T lub karnetem TIR.  Współpracujemy z najlepszymi agencjami celnymi w kraju i po za jego granicami. Tak szeroki wachlarz usług daje naszym klientom kompleksową usługę, niezależnie od potrzeb.

Magazynowanie

Posiadamy w ciągłym obrocie powierzchnię magazynową o kontrolowanej temperaturze oraz wilgotności na terenie Górnego Śląska. Część powierzchni jest przystosowana do obsługi przesyłek z wykorzystaniem regałów wysokiego składowania jednak wychodząc na przeciw potrzebom klientów, posiadamy również możliwość prowadzenia magazynowania na poziomie zero. Modułowa konstrukcjia magazynu, umożliwia nam szybko dostosować powierzchnię i zabudowę do potrzeb stawianych przez klientów. Nasza firma do obsługi klientów używa najnowszych oprogramowań WMS, zapewniamy pełną kontrolę przepływów towarów w czasie rzeczywistym a nasi klienci mogą zmniejszyć do minimum stany magazynowe przechowywanych produktów. Świadcząc kompleksowe usługi dajemy możliwość realizacji również usług cross-dockingu, dystrybucji, pakowania, konfekcjonowania, kontroli jakościowej i ilościowej.

W celu zapoznania się z naszą ofertą prosimy o kontakt z:
Dawid Matczak
tel. +48 793 113 616
mail: d.matczak@pphupolmark.pl

R

Zarządzanie dostawami

FIFO, FEFO i LIFO – dostosujemy schemat do Państwa potrzeb.

R

Bezpieczeństwo

monitoring, systemy alarmowe oraz pełne ubezpieczenie przechowywanych rzeczy.

R

Elastyka działań

Godziny pracy dostosowane do godzin pracy naszych klientów.

Kontakt

PPHU Polmark Marek Patrzałek
Racławicka 9/9,
40-239 Katowice

+48 605 784 704
+48 32 721 85 66

Polmark

aleja Roździeńskiego 188C
40-203 Katowice